Przejdź do głównej zawartości
Ambasadorzy

Poznaj Phyllidę: Sportowiec w Ciągu Dnia i Aktywistka W Nocy

Poznaj Phyllidę: Sportowiec w Ciągu Dnia i Aktywistka W Nocy
Myprotein Polska
Autor i ekspert3 lat Ago
Wyświetl profil Myprotein Polska
W wieku 22 lat Phyllida Swift wyjechała na wolontariat do Ghany, która na zawsze zmieniła bieg jej życia. Po wypadku samochodowym, w którym uczestniczyła podczas pobytu w Afryce, doznała rozcięcia połowy twarzy. To było dla niej traumatyczne przeżycie.Oto, w jaki sposób Phyllida poradziła sobie z wyzwaniami po wypadku i jak pracuje nad zmianą postrzegania oszpecenia twarzy na całym świecie.
Phyllida

„Nienawidziłem tego, że ludzie się nade mną litowali”

W agonii, ze złamanymi kośćmi i ranami na całym ciele, została zabrana do szpitala na leczenie. To tutaj zdała sobie sprawę, że będzie miała bliznę na twarzy na całe życie, nie dało się tego ukryć.Doświadczenie było tak intensywne, że Phyllida mówi: „cały czas wydaje mi się, że nigdy się to nie wydarzyło, to jak doświadczenie poza ciałem”. Wspomina, jak nienawidziła uczucia litości ze strony ludzi, którzy zakładali, że nigdy nie będzie w stanie czuć się pewnie i piękna. To tylko podsyciło jej chęć udowodnienia, że wszyscy się mylą, co, jak twierdzi, jest „wielką siłą napędową życia”.

„Blizny dały mi cel”

Po początkowych trudnościach z akceptacją blizny i piętnem społecznym, które się z nią wiązało, Phyllida zaczęła opowiadać o swoich doświadczeniach we współpracy z organizacją charytatywną Changing Faces UK, założoną przez ocalałego z poparzeń Jamesa Partridge'a. James założył Face Equality International, w którym Phyllida jest obecnie dyrektorem generalnym, kontynuując usuwanie stygmatyzacji ze zniekształceń twarzy i otwierając globalną rozmowę w tej kwestii.

„Nie chodzi o utratę wagi; chodzi o ciągłe uczenie się nowych ruchów”

Fitness był dla Phyllidy nieocenionym narzędziem w jej drodze do miłości do samej siebie i całej jej karierze. Praca nad swoim ciałem na maksa podczas każdej funkcjonalnej sesji fitness za każdym razem wzmacnia Phyllidę, a odkrycie na nowo do czego zdolne jest jej ciało, dodaje jej poczucia własnej wartości.

Zapamiętaj

Wszyscy możemy czerpać inspirację i uczyć się od Phyllidy ważnych lekcji, dlatego świętujemy wszystkie jej osiągnięcia i nieustanne wysiłki na rzecz usunięcia stygmatyzacji ze zniekształceniami twarzy.
Ambasadorzy

Poznaj Amelię: Od Szkolnej Klasy Gimnastycznej Po Chwałę na Średnim Dystansie

Amelia jest dowodem na to, że dążenie do tego czego naprawdę chcesz, może zapewnić Tobie sukces. Kliknij i poznaj jej historię.

Ambasadorzy

Poznaj Hannah: Artystkę z Pasją Pływacką 

Niewiele jest historii, które naprawdę pokazują uzdrawiającą fizyczną i psychiczną moc ruchu od tej, którą przeżyła Hannah. Artystka z Eastbourne...

Ambasadorzy

Poznaj Jamie: Artysta poza boiskiem, artysta na boisku

Jamie Clarke z pewnością nie jest przeciętnym piłkarzem, ani bezbarwną postacią. Poznaj historię niesłyszącego kapitana drużyny.

Ambasadorzy

Poznaj Lucie: Porzucenie Niepokoju Dzięki Tumblingowi 

Lucie zdobyła niesamowite osiągnięcia pomimo wyzwań, z jakimi przyszło jej się zmierzyć, a na dodatek rozpoczęła kilka ważnych dyskusji. Dowiedz się więcej!

Przeczytaj następnie: 
Myprotein Polska
Autor i ekspert
Wyświetl profil Myprotein Polska
myprotein