Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

9 Przedtreningówek Dla Wydajniejszego Treningu

9 Przedtreningówek Dla Wydajniejszego Treningu
Emily Wilcock
Autor i ekspert2 lat Ago
Wyświetl profil Emily Wilcock

Kofeina. Wiele osób nie może funkcjonować bez porannej filiżanki kawy, która ma pobudzić i poprawić czujność — „Nie rozmawiaj ze mną, dopóki nie wypiję mojej kawy”. Znasz to? I tak samo jest w kwestii treningów. Zamiast wykonywać kolejne powtórzenia, nie skupiając się na pracy mięśni i nie osiągając pełnego potencjału — napełnij swoje ciało kofeiną z poniższych przedtreningówek i zauważ różnicę w treningu.

Istnieją naukowe powody, dla których tak jest. Nasza dietetyk Claire podaje korzyści, dla których kofeina może korzystnie wpływać na Twoje treningi:
Suplementy

Kofeina Przed Treningiem | Korzyści i Efekty Uboczne

Jeśli chodzi o zapewnienie szybkiego zastrzyku energii, kofeina nie ma sobie równych. Jest kluczowym składnikiem wielu produktów pobudzających.

11 miesiąc AgoPrzez Claire Muszalski
Więc skoro już wiesz, jakie korzyści daje kofeina podczas ćwiczeń. Nadszedł czas, abyś poznał niektóre z naszych najlepszych przedtreningówek.

Żelki przedtreningowe

Żelki przedtreningowe — idealne wejście w przedtreningowy świat. Zaobserwowano, że kofeina zwiększa czujność i wytrzymałość mięśniową, ale niekoniecznie musi to mieć miejsce na siłowni.Dla porannego zastrzyku (gdy osiągnąłeś już limit wypitych kaw), żelka przedtreningowa daje ci szybką dawkę 20 mg kofeiny — idealną na ostatnie spotkanie.

Mieszanka Przedtreningowa

Napełniona 150 mg kofeiny i niezbędnymi witaminami. Jest świetnym sposobem na zwiększenie wydajności organizmu podczas intensywnej sesji na siłowni. Jeśli to Twój pierwszy raz, przygotuj się na uczucie mrowienia. Ale nie martw się, to normalne. Możesz również zaobserwować nagły przypływ mocy i lepsze wyniki. Zawiera kofeinę oraz witaminy B6, B12 i C, aby poprawić Twoją czujność i wytrzymałość – możesz nawet nie rozpoznać siebie.

Wegańska Przedtreningówka w Proszku

Nie zapomnieliśmy o miłośnikach diety wegańskiej.

Żel Przedtreningowy

Dla maksymalnej wygody. To tak jak kiedyś, gdy biegałeś po placu zabaw z tubką Frubes w ręku. Aktualnie jest to bardziej podchodzenie do drzwi siłowni z wyciskaną saszetką przedtreningówki w dłoni. I to jest równie ekscytujące — zwłaszcza, gdy pojawia się 200 mg kofeiny. Idealny dla każdego, od sportowców, przez piłkarzy, po miłośników strefy siłowej.

Przedtreningowy Shot

Ta płynna mieszanka zawiera witaminę B12, beta alaninę i cytrulinę, a także 200 mg kofeiny — wszystko to zmieściliśmy w małą butelkę dla maksymalnej wygody. Nie ma potrzeby szykowania miarki, kiedy możesz po prostu wstrząsnąć swoją przedtreningówką. Po prostu wypij i ruszaj na siłownię — będziesz zawsze przygotowany na dzień treningu nóg.

Kofeina w tabletkach

Po prostu 200mg kofeiny. Bez zbędnych dodatków, dosłownie czysta kofeina. Idealny produkt, jeśli nie masz czasu na przygotowanie przedtreningowego szejka lub po prostu wolisz wygodną formę. Jeśli pragniesz mrowienia beta alaniny, to nie znajdziesz go tutaj, ale z drugiej strony są po prostu tak wygodne i zabierzesz je wszędzie.

THE Pre-Workout

Dla prawdizwych miłośników przedtreningówek. Nie należy jednak z nią przesadzać, a już na pewno nie nadaje się na pierwszy w życiu suplement tego typu. Zawiera 200 mg kofeiny i 3000 mg kreatyny, to wystarczy, aby wyrwać Cię z butów i zapewnić najlepszy trening w Twoim życiu. Zawiera wszystkie ulubione przez fanów mikroskładniki, w tym 4000 mg L-cytruliny poprawiającej wyniki sportowe, witaminę B12 poprawiającą czujność i beta-alaninę zwiększającą wytrzymałość mięśni podczas intensywnych ćwiczeń. Będziesz odczuwać mrowienie przed treningiem, a Twój mózg będzie czujny i pobudzony jak nigdy. To jest Twój bilet w jedną stronę do nowych rekordów osobistych.

THE Pump

Dla nocnych marków na siłowni też coś mamy! Przedtreningówka bez dodatku kofeiny, ale ze wszystkimi składnikami, których potrzebujesz do treningu. Profil o niskim poziomie stymulacji jest idealny dla tych, którzy chcą wydobyć z siebie jak najwięcej na treningu, bez uczucia zdenerwowania i nieprzespanej nocy.

Przedtreningówka Eddiego Hall’a

Wyczekuj powrotu przedtreningówki prawdziwej bestii - The Beast. Plotki mówią, że wkrótce wróci… być może zdąży na jego wielką walkę. Mając ten suplement przy sobie, będziesz wykonywał martwy ciąg z dwa razy większym obciążeniem, zanim zdążysz to zauważyć.

Zapamiętaj

Należy pamiętać, że kofeina ma czterogodzinny rozpad połowiczny. Oznacza to, że może pozostać w Twoim organizmie przez około osiem godzin. Jeśli lubisz trenować późnym wieczorem, zalecamy trzymanie się z dala od przedtreningówek z najwyższym poziomem kofeiny. To wszystko — nie mamy więcej uwag.
9 przedtreningówek
Suplementy

Kolagen | Popraw Zdrowie Skóry z Tym Tajemniczym Suplementem

Kolagen to prawdopodobnie jedna z największych nazw w świecie suplementów, zaraz obok kwasów tłuszczowych omega-3 i kreatyny.

Suplementy

Dlaczego Nigdy Nie Powinieneś Brać Przedtreningówki Na Sucho

Co jakiś czas w branży fitness pojawią się pewne kontrowersje. Najmodniejszą w ostatnim czasie jest stosowanie przedtreningówki “na sucho”.

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Emily Wilcock
Autor i ekspert
Wyświetl profil Emily Wilcock
After completing an internship with Myprotein, Emily returned to university to finish her Bachelor of Science degree in Business Management and Marketing. With experience in lifestyle writing, Emily aims to entertain and educate through her work. Her focuses include recipes, real and inspiring stories, and working with writers to help provide easy-to-digest evidence-based research. Her work on recipes has been previously featured in The Supplement magazine, with a particular focus on high-protein, nutritious meals, plus advice on how to properly fuel your body. Outside of work, Emily’s top priority is food. She’s a self-professed star baker and a connoisseur of all things baked. In her spare time, she’s either cooking up a storm, our looking out for the opportunity to try out Manchester’s newest restaurants. But as a huge fan of carbs, if it’s not pasta or pasta-adjacent, she’s not interested. If she’s not in the kitchen, she’s tucked up with a book for an early night, or you’ll find her in the gym working up a sweat. Afterall, all those carbs require quite the appetite.
myprotein