Kompletny miesięczny zestaw - truskawka

Im więcej, tym lepiej! Nawet 30% rabatu lub 20% na wszystko z kodem: MPPL20

Im większy zakup, tym większy rabat!

  • Otrzymaj 20% rabatu na wszystko z kodem MPPL20 lub
  • 25% rabatu gdy wydasz 300zł  z kodem MPPL25
  • 30% rabatu gdy wydasz 450zł z kodem MPPL30

Wszystko zależy od Ciebie! Oferta ważna do północy 22 Lutego 2017. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego.

KUP TERAZ

489.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Kompletny pakiet miesięczny zawiera osiem z naszych najbardziej popularnych suplementów wszystko w fantastycznej cenie. Ten pakiet został stworzony, aby oferować najwyższą jakość suplementów wspierających Twoje cele treningowe.

Kompletny pakiet miesięczny zawiera:

BCAA, 500g, smak Berry Blast

rozgałęzione aminokwasy (BCAA) są niezbędnymi aminokwasami, które zawierają proporcję 2: 1: 1, leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te są uważane za istotne, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm, tak więc musi być dostarczane z pożywieniem.

Impact Whey Protein, 1 kg, Naturalna Truskawka

Impact Whey Protein jest w 100% koncentratem białka serwatki klasy premium i ma ponad 20 g białka na porcję (82%). Posiada obszerny profil aminokwasowy zapewnienia wszystkie niezbędne aminokwasy (EAA) i zawiera ponad 2 g leucyny w porcji i jest idealny dla zwiększenia dziennego spożycia białka.

Leucyna, 120 Tabletki

leucyna jest niezbędnym aminokwasem, co oznacza, że ​​nie może być syntetyzowana przez organizm człowieka, a zatem musi być dostarczona w żywności lub w postaci suplementu.

Omega 3, 90 softgels

Omega 3 zawiera podstawowe kwasy tłuszczowe, EPA i DHA, które przyczyniają się do prawidłowej czynności serca. DHA również przyczynia się do utrzymania normalnych funkcji mózgu i wzroku. Te korzystne efekty uzyskuje się przy dziennej dawce 250 mg EPA i DHA. Omega 3 softgels dostarcza 360 mg i 240 mg EPA DHA na 2 kapsułki.

Witaminy Daily Multi Vitamin, 60 tabletek

Dzienne Witaminy to świetny sposób, aby zapewnić Ci osiągnąć zalecane dziennego spożycia (RDA) niezbędnych witamin, które organizm potrzebuje do funkcjonowania. Dzienne Witaminy zawierają 7 niezbędnych witamin, w tym witaminy B kompleks, witaminy C, E, A i D3.

Witamina E, 60 tabletek

Myprotein Witamina E zapewnia 400 jm & rsquo; s d-alfa-tokoferolu w porcji. Witamina E jest antyutleniaczem i przyczynia się do ochrony DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

BCAA 4: 1: 1, 120 Tabletki

rozgałęzione aminokwasy 4: 1: 1 (BCAA) są niezbędnymi aminokwasami, które zawierają proporcje 4: 1: 1, leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te są uważane za istotne, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm, tak więc musi być spożywane z pożywieniem.

witamina C z bioflawonoidami & amp; Dzika róża, 60 tabletek

Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, normalnych funkcji układu odpornościowego i do zmniejszania zmęczenia.

SMAKI, PRODUKTY I ROZMIARY mogą ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Świetny stosunek jakości do ceny,
  • Osiem z naszych najbardziej popularnych produktów,
  • idealny pakiet do pełnego wsparcia treningowego,

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kompletny miesięczny zestaw - truskawka

Wybierz obrazek

Kompletny miesięczny zestaw - truskawka