Przepisy

Tiramisu – Przepis na wersję FIT!

Tiramisu to popularny włoski deser, który tradycyjnie składa się z nasączonej kawą oraz likierem wasrtwy biszkoptowej oraz kremowej warstwy z w włoskiego mascarpone. Jesteś na diecie? Ten deser jest idealnym ‚cheatem’ na ciepłe dni. Spróbuj schłodzonego Fit Tiramisu razem z mrożoną kawą lub mlekiem. Boisz się, że poczujesz winę po zjedzeniu tego pysznego deseru? Nie bój się! Deser zawiera same ‚czyste’ składniki oraz dużą ilość białka.

 

Składniki

Ciasto:

Kremowa masa:

  • Mleczko kokosowe
  • Impact Whey Protein ( Smak waniliowy)
  • Ser Mascarpone – 4 łyżeczki (Opcjonalnie)
  • 2 Żółtka

 

Sposób Przyrządzenia

Mieszamy mikserem i połowę masy wlewamy do pucharków po czym posypujemy odrobiną kakao i nakładamy kolejną warstwę ciasteczka brownie zalaną kawą. Na górę dodajemy pozostałość kremu i posypujemy kakao.

Wkładamy do lodówki na 2 godzinki aby smaki dobrze przeszły.

 

 

Smacznego!Dana Szeja

Dana Szeja

Fit Queen Dana Szeja

Moje początki przygody z fitness były takie same jak pierwsze kroki setek tysięcy innych osób pragnących lepiej się czuć i wyglądać. Te pierwsze miesiące skupiały się na pracy nad ciałem na siłowni i jednoczesnych zmianach (czasami drastycznych jak dla mnie) w diecie - która stawała się coraz dłuższą listą wyrzeczeń. Po jakimś czasie zaczęłam się jednak zastanawiać nad tym co robię i wiedząc, że inne osoby również cały czas zmagają się z pokusami związanymi z tym co musiały 'odstawić' doszłam do wniosku, że nie tędy droga i żeby mieć realne szanse kontynuowania tego co zaczęłam, muszę być w stanie zapewnić mojemu mózgowi tyle samo słodkich przyjemności co zawsze. Wtedy właśnie zaczęłam wymyślać przepisy, które pomagają w osiągnięciu pożądanej figury, a jednocześnie smakują tak, jakby prowadziły ciało w kompletnie przeciwnym kierunku.


Dana teraz poleca


Sprawdź nasze najnowsze promocje! KUP TERAZ